0554 349 33 96

Hemen Arayın!

info@theliftasansor.com

Bize Ulaşın!

Asansör Montajı

Asansör Montaj

The Lift Asansör, bina, konut, işyeri, hastane, okul, ticaret merkezi, AVM, ve tesislerinizde maksimum verimlilik, uzun kullanım ömrü ve yüksk performans ile çalışacak asansör ve asansör sistemlerinin, uluslarası ve ulusal standartlar doğrultusunda, birinci sınıf malzeme, kaliteli işçilik ilkesi ile tasarlar ve A'dan Z'ye montajını yapar.

Bakım, onarım revizyonun yanında anahtar teslimi proje ve taahhüt işleri de yapan firmamız binalarınızdaki asansör sistemlerini projelendirerek kurulum ve montajını zamanında iş teslimi anlayışı ile yapmaktadır.

Bahçelievler Asansör Arıza

The Lift Asansör olarak; asansörlerin insanların, malzeme ve ekipmanın taşınmasını kolaylaştırmak için yürürlükteki kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak planlanmış, dizayn edilmiş ve üretilmiş ve kurulum montajının yapılmış olması temel amacımızdır.Asansörleriniz İçin Montaj Hizmeti

Asansörler insanların hayatını kolaylaştırmak için geliştirilmiş sistemlerdir. Uzun yıllardır kullanılmakta olan asansör sistemleri ile eşya ve benzeri şeylerin taşınması ve insanların yüksek binalara ulaşması sağlanmaktadır. Oldukça faydalı olduğu bilinen asansörleri yapımında dikkat edilmesi gereken pek çok farklı nokta bulunur. Güvenli bir asansör sistemine sahip olmak isteyenlerin bu konulara önem vermesi gerekmektedir. Firma olarak asansör montajı gibi hizmetlerde tecrübemiz ve bilgimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Yaşam ve çalışma alanlarınızda kullanacağınız asansörlerinizin montaj işlemini sizler için en iyi şekilde yaparak sorunsuz bir asansör sistemi kullanmanız sağlanmaktadır.Garantili Montaj

Firma olarak asansör montajı başta olmak üzere farklı alanlarda hizmet sunuyoruz. Firmamız tarafından sunulan asansör montajı işlemi asansörlerin güvenli kullanımı için en önemli nokta olarak değerlendirilmektedir. Yapıların inşası sırasında gerekli alanlar oluşturulduktan sonra asansörlerin tasarımı ve diğer işlemlere geçilmektedir. Öncelikli asansörün hangi amaçla kullanılacağı belirlenmelidir. Yük ve benzeri şeylerin taşınması için gereken asansörler daha fazla ağırlık taşıyabilecek asansörlerdir. Asansörün türünün belirlenmesi sonrasında malzeme seçim işlemine geçilecektir. Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte asansörlerde çok farklı malzemeler ve sistemler kullanılmaktadır. Asansörlerin kapıları, kaplamaları, tuş sistemleri ve ekranları gibi çok farklı görsel seçeneklerin yanında güvenlik ve benzeri unsurlar ile ilgili olarak da seçenekler bulunmaktadır. Asansör motorları, kabloları ve benzeri noktalarda da ürün seçenekleri arasından seçim yapılarak belirleme yapılabilir. Seçilen ürünlerin birbiri ile uyumlu olduğu tespit edildikten sonra montaj süreci ve kontrolleri başlayacaktır. Bu şekilde sorunsuz bir asansör sistemine sahip olmak mümkün olmaktadır. Güvenliğiniz için bu süreçlerin her birisine önem vermeniz ve doğru işlem yapmanız gerekmektedir.

Diğer Asansör Hizmetleri

Asansörler ile ilgili olarak montaj hizmetinin yanı sıra başka hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Asansör montajı işleminin sonrasında bakım, tamir ve benzeri işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır. Sorun çıkartan, çalışmayan ya da istenilen verimin alınmadığı asansörler için tamir işlemi firmamız tarafından uygulanmaktadır. Bununla birlikte eski olan asansör sistemleriniz firmamız tarafından revize işlemine tabi tutulmaktadır. Gerekli kontrollerden geçebilecek güvenli asansör sistemlerine firmamız ile kavuşabilirsiniz.

Bahçelievler The Lift Asansör

The Lift Asansör

Asansörlerin modernizasyon, montaj ve bakım işlemleri için ilgili standart ve yönetmeliklerine uygun hizmet vermekteyiz.

Top