0554 349 33 96

Hemen Arayın!

info@theliftasansor.com

Bize Ulaşın!

Asansör Revizyon

Asansör Revizyon

Bina, konut ve işyerlerinizdeki asansörler kullanım şartlarına da bağlı olarak belli bir kullanım ömrüne sahiptir. Diğer makinelerde olduğu gibi zamanla elektronik, mekanik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Daha konforlu, güvenli ve verimli çalışan tekonoloji, ürün ve elektronik aksamlar ile yenilenmesi önemlidir.

Günümüzde bir çok yönetmelik ve standartlar ile asansörlerin belli standartları karşılanması amaçlanmaktadır. Böylece can ve mal güvenliği sağlanırken performans olarakta üst düzey asansörler hayatımız kolaylaştıracaktır.

Bahçelievler Asansör revizyon

Asansörünüzün mümkün olduğunca güvenli, verimli ve çekici olmasını istiyorsunuz. Modernizasyon, sisteminizin parlaklığını ve performansını kaybetmeye başladığında size bu önemli avantajları getiriyor.

The Lift Asansör olarak; asansör kuyularından mekanik aksama, kabin buton sistemlerinden elektronik aksama kadar bütün asansör ve çevre birimlerinin revizyon ve yenilemesi garantili, kaliteli ve ekonomik fiyatlandırma ilkesi ile yapılmaktadır.Asansör Revizyon İşlemleri

Asansörler yapıların en çok kullanılan sistemleri arasında yer alır. Yüksek katlı binalar için inşa edilen asansörler insanların ya da eşyaların üst katlara çıkartılabilmesi için kullanılmaktadır. Özellikle çok fazla kat olan binalarda asansörler sürekli olarak çalışmakta ve bir şeyler taşımaktadır. Bu kadar önemli olarak görülen ve yoğun şekilde çalışan asansörler ile ilgili olarak güvenlik en önemli unsur olarak görülmektedir. Taşıma işleminin sorunsuz şekilde yapılabilmesi ve asansörlerin uzun süre kullanılabilmesi için güvenlik gereklerinin eksiksiz olması gerekir. Eski asansörler güvenlik sistemleri bakımından bir adım geride kalmaktadır. Firma olarak yenilenmesi ve elden geçirilmesi gereken asansör sistemleri ile ilgili olarak revize hizmeti sunuyoruz. Asansör revize hizmetimiz ile güvenli ve sorunsuz bir asansöre sahip olabilirsiniz.

Revizyon ve Periyodik Bakım

Güvenliğiniz için sizlere sunduğumuz asansör revize hizmetimiz ile tüm asansör sisteminiz baştan sonra gözden geçirilmektedir. Günümüzde asansörler belli bir standartta kontrolden geçirilmektedir. Asansörlerin güvenli şekilde kullanılabilmesi için belirlenmiş olan koşulların sağlanıp sağlanmadığı ile ilgili olarak yapılan kontroller yetkili kişilerce uygulanmaktadır.

Eski olan asansör sistemleri bu kontrolleri geçememekte ve sorunlar yaşanmaktadır. Firma olarak asansörlerinizin revize işlemlerinizi en ince ayrıntısına kadar yapmaktayız. Asansörlerinizin güvenli bir şekilde kullanılabilmesi ve kontrollerden geçebilmesi için özenli bir revize işlemi uyguluyoruz. Asansörlerinizin kablo, motor, elektrik ve kabin gibi noktalarını kontrol ederek sorun çıkartabilecek yerlerini en baştan yapıyoruz. Eski, yıpranmış ve çalışmayan noktalar ile ilgili sunulan değişim işlemi ile sorunsuz bir asansöre sahip olabilirsiniz. Yapılacak olan kontrollerden geçecek güvenli bir sisteme sahip olabilirsiniz. Asansör revize işlemine ek olarak belirli aralıklar ile bakım işlemleri de uygulanmaktadır.

Garantili ve Sorunsuz İşlem Garantisi

Firma olarak sizlere asansör sistemleri ile ilgili olarak garantili işlem sunmaktayız. Asansör sistemleri ile ilgili olarak gelişen teknolojiler takip edilerek en iyi ürünleri yapılarınızda kullanıyoruz. Güvenli ve dekoratif asansör sistemlerine sahip olmak istiyorsanız bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Proje, montaj, revize ve bakım işlemlerinde en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Periyodik olarak sunulan bakım işlemi ile de her zaman güvenli asansörler kullanabilirsiniz.

Bahçelievler The Lift Asansör

The Lift Asansör

Asansörlerin modernizasyon, montaj ve bakım işlemleri için ilgili standart ve yönetmeliklerine uygun hizmet vermekteyiz.

Top