0554 349 33 96

Hemen Arayın!

info@theliftasansor.com

Bize Ulaşın!

The Lift Asansör Hakkında

Hakkımızda

The Lift Asansör, hastaneler, oteller, okullar, ofisler, rezidanslar, kamu binaları, havaalanları, stadlar ve spor tesisleri de dahil olmak üzere İstanbul'daki önemli binalardaki asansörleriniz için bakım, onarım, servis ve revizyon hizmeti vermektedir.

7/24 hizmetinizde olan The Lift Asansör, konusunda uzman enerji ve çevre duyarlılığına önem veren teknik ekiplerimizle asansörlerinizi güvenli ve hizmetinize açık tutmak için İstanbul Bahçelievler'de hizmetinizdedir!

Bahçelievler Asansör Arıza

Firmamızın amacı inşaat sektörüne ve siz değerli müşterilerimize çağın en son teknolojik gelişmelerine uygun asansör revizyonu ve revizyon sonrası güçlü servis kadromuz ile farklı hizmet getirmektir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Toplam Kalite Yönetimi ve yaklaşımı ile tüm asansör ürün ve hizmetlerinde kalite standart ve normlarını takip eden firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.

Bahçelievler The Lift Asansör

The Lift Asansör

Asansörlerin modernizasyon, montaj ve bakım işlemleri için ilgili standart ve yönetmeliklerine uygun hizmet vermekteyiz.

Top